nano skalbimui
Paskambinkite mums +370 673 60060
0 prekė(s) - 0.00€
Nano Power Wash-on 200 ml.
Akcija

Nano Power Wash-on 200 ml.

  • Sandėlyje: 28 vnt.
  • Talpa: 200 ml
  • 37.00€
  • 26.62€

  • Be PVM: 22.00€

Naujos formulės ir polimerų pagrindu pagamintas produktas, specialiai sukurtas naudoti skalbyklėse, skirtas atstumti vandenį, nešvarumus ir alyvą nuo audinių. Ši priemonė suteikia puikią apsaugą visoms absorbuojančioms tekstilės medžiagoms.

Paskirtis: visos sugeriančios tekstilinės medžiagos (pvz: kasdieniniai rūbai, darbo rūbai, sportinė apranga, staltiesės, užuolaidos, patalinė ir t.t.)  be paviršinio aktyvumo medžiagų (pvz.: silikonų).

Naudojimas: Danga padengiama plovimo metu skalbimo mašinose. Nereikalingi jokie papildomi plovikliai. Priemonės išeiga 20 – 40 ml/ 1 kg sausų rūbų. Rekomenduojama vandens temperatūra iki 30 °C. Priemonę galima pilti tiesiai į skalbimo būgną arba į skalbimo mašinos skyrių skirtą skystiems skalbikliams. 

Prieš dengiant tekstilės gaminius šia danga, svarbu, kad jie būtų švarūs. 

Atsargumo frazės: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu dirginimas išlieką Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją.Kiekis
Talpa 200 ml