nano saulės baterijoms
Paskambinkite mums +370 673 60060
0 prekė(s) - 0.00€
Saulės elektrinių valiklis – “Nanotech Solar” 1l.

Saulės elektrinių valiklis – “Nanotech Solar” 1l.

  • Sandėlyje: Bus už 2 - 3 dienų
  • 25.00€

  • Be PVM: 20.66€

Nanotech Solar – tai produktas, kurio pagrindą sudaro specialūs nanotechnologiniai priedai, galintys suteikti paviršiams anti-susitepimo ar anti-foginį poveikį. Naudojant Nanotech Solar smogo, purvo , kalkių ir kitų purvo rūšių dalelių sukibimas stipriai sumažėja, o visų formų vanduo (lietaus lašai, garai, rasa, šerkšnas) nusėda tolygiai, greičiau išgaruoja, nelieka lašų žymių.

Dėl šių savybių Nanotech Solar ypač tinka saulės kolektorių skaidrių paviršių priežiūrai.

Naudojimas:

Paviršių paruošimas: paviršiai turi būti visiškai švarūs ir nuriebalinti specialiu valikliu ypač tinka Deter Solar.
Gausiai užtepti priemonės ir tolygiai paskirstyti ant viso valomo paviršiaus. Galima naudoti šluostes arba aukšto slėgio įrenginius. Norint pasiekti didžiausią efektyvumą ir ilgaamžiškumą rekomenduojama pervalyti paviršius su šluoste kol priemonė galutinai neišdžiūvo. Valyti tik šaltus paviršius( rekomenduojama tai atlikti anksti ryte).

Išeiga: 25–30 m2

Sudėtis : Nejoniniai paviršinio aktyvumo plovikliai. EB) <5% biologinis skaidumas> 90%

Atsargumo frazės: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Pasijutus blogai skambinti APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ .