saules elektriniu valymas
Paskambinkite mums +370 673 60060
0 prekė(s) - 0.00€
Saulės elektrinių valiklis – “Deter Solar” 1l.

Saulės elektrinių valiklis – “Deter Solar” 1l.

  • Sandėlyje: 19 vnt.
  • 16.94€

  • Be PVM: 14.00€

Deter Solar – Tai koncentruotas valiklis, specialiai sukurtas skaidriems saulės baterijų ir fotoelektrinių sistemų paviršiams valyti, bei jų pajėgumui didinti. Yra žinoma, kad net ploniausias purvo sluoksnis keliais procentais sumažina skydo paviršiaus švitinimą.

Naudojant „Deter Solar“ paviršiai nuvalomi greitai ir efektyviai, nepaliekant purvo likučių ar valymo žymių. Teisingai naudojant šį valiklį nėra galimybės pažeisti stiklinius, apdoroto stiklo, metalinius, dažytus, guminius paviršius.

Priemonė puikiai valo kalkių, anglies nuosėdas, smogo daleles. Taip pat, tai puikus nuriebalintojas ruošiant paviršius prieš Nanotech Solar naudojimą.

Naudojimas:

Deter Solar gali būti naudojamas įprastam valymui arba naudojant automatinius purškiklius ar aukšto slėgio purškiklius. Tai koncentruotas valiklis, todėl jį yra būtina skiesti su vandeniu atsižvelgiant į valymo būdą bei užterštumo lygį. Geriausiam efektyvumui pasiekti sekite šias skiedimo instrukcijas:

Valymas šluoste 1:10

Valymas šepečiu 1: 10 – 1:20

Valymas aukšto slėgio įrenginiu ( nenaudojant šepečio) 1: 5 – 1:10

Valymas aukšto slėgio įrenginiu ( naudojant šepetį) 1 : 30 – 1: 50

Skiedimo proporcijos gali skirtis esant didesniam ar mažesniam užterštumui. Jei skiedžiama 1: 10 paviršių nuskalauti nebūtina.

Sudėtis : Kieto paviršiaus valiklis. Sudėtyje yra: (Ploviklių reg. 648/2004, CE) 5–15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų. Biologinis skaidomumas> 90% (2 ir 4 str. L. 26/4/83, N. 136).

Atsargumo frazės: Smarkiai pažeidžia akis. Neįkvėpkite rūko / aerozolių. Dėvėkite apsaugines pirštines / drabužius / akių apsaugą / veido apsaugą. Prarijus: praskalaukite burną. NESKATINKITE vėmimo. SUSIJUS SU ODA (ar plaukais): nedelsdami nusivilkite visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą / nusiprauskite po dušu. PATEKUS Į AKIS: kruopščiai nuplaukite keletą minučių. Nuimkite kontaktinius lęšius, jei tai lengva padaryti. Tęskite skalavimą. Jei pasijutote blogai, kreipkitės į APSINUODIJIMŲ CENTRĄ / gydytoją.